Vandaag zijn de paraplu’s allemaal bevorderd tot parasols !

Het was fijn om zo’n ding op de trolley te hebben vandaag, zodat de zon niet de hele tijd op je bolletje scheen. Petten en hoedjes werken natuurlijk ook, maar zelf heb ik niet graag iets op mijn hoofd. Dan is zo’n heerlijk, grote golfparaplu een uitkomst! Gelukkig waaide het ook nog een beetje, waardoor het weer een fijne golfdag werd.

I.v.m. een stroomonderbreking, konden we in de pauze geen koffie, thee of cappuccino bestellen, maar met dit warme weer was dat niet erg: een tonic of cola zero leste de dorst goed.

I.v.m. gesponsorde balletjes, had de damesdagcommissie besloten op hole 2 een extra leary te maken voor de lagere handicappers en ook een leary op hole 4 voor de hogere handicappers. Daarnaast vandaag een neary op hole 3 en een greeny op hole 7.

Vandaag zijn er ook weer mooie resultaten geboekt.

Neary: Maike van Hengel

Greeny: Carla van Glabbeek

Leary: hcp < 31,1: Mia Moelands ( gesponsord door Nelleke Trommelen)

Leary: hcp > 31,1: Lia Kolsters  (onbekende sponsor)

 

Birdies

Mia Moelands op hole 2 (!!), Annemarie Nat en Sjan van Kaathoven op hole 9 en Nelleke Trommelen op hole 18.

 

9 holes:

  1. Annemarie Nat met 26 stablefordpunten
  2. Riet Uijtewaal met 22 p.
  3. Nellie Bakermans met 21 p.
  4. Carla van Glabbeek met 17 p.
  5. Ineke Ros met 16 p.

 

18 holes:

  1. Mia Moelands met 42 stablefordpunten (!)
  2. Sjan van Kaathoven met 37 p.
  3. Brigitte Tijssen en Woutje Kusters met 34 p.
  4. Nelleke Trommelen met 33 p.
  5. Hanny Voigt en Antoinette vd Brink met 31 p.

 

Vorige week spotte ik een eenzame Nijlgans op de baan. Omdat ze altijd met tweeën zijn, vond ik dat opvallend. Vandaag kwam de aap uit de mouw (nou ja de Nijlgans uit de mouw dus): er bleken ineens twee kleine nijlgansjes bij te lopen. Op de foto is een van de kleintjes duidelijk te zien, de ander verstopte zich in het gras, ik wilde niet dichterbij komen om de foto te maken.

 

Groetjes,

brigitte