Toen ik vanmorgen, goed aangekleed natuurlijk, naar het golfcentrum reed, gaf de temperatuurmeter in de auto -1 gr Celsius aan. Toen ik om 15.00 uur terugreed, gaf hij 20 gr Celsius aan! Wat een dag !

Het was heerlijk weer om te golfen en in de loop van de ochtend zag je dat er sjaaltjes, jassen en bodywarmers werden uitgetrokken; we eindigden onze dag zelfs op het terras !

Toch begonnen we met wintergreens, het ijs en de rijp verdwenen echter snel, zodat wij, als laatste ochtendflight, al vanaf hole 2 weer naar de zomergreens konden spelen.

Vandaag waren er 10 dames die 18 holes speelden: de NGF competitie begint natuurlijk al over een maand, dus sommigen wilden alvast weer even wennen !

De uitslagen:

Neary: Els F.

Greeny: Riet L.

Geen birdies vandaag.

9 holes:1. Birgit met 21 stablefordpunten !

2. Toos met 19 p.

3. Frankie met 15 p.

4. Ans K, Ans v G en Ineke met 14 p.

18 holes:1. Antoinette met 37 stablefordpunten

2. Irene met 36 p.

3. Hanny en Gerrie met 31 p.

4. Els F met 30 p.

 

Een grapje van de Golfkalender:

Gelezen aanwijzing op de scorekaart in Alaska: ”Wanneer een grizzlybeer u aanvalt, ren dan als een bezetene weg en doe niet alsof u dood bent.

Gebruik vooral de kostbare, gehuurde golfstokken niet om de beer af te schrikken.”

Groetjes, Brigitte