Verslag Herendag 26 februari 2025
Is het jullie ook opgevallen? De rode waterhindernis bij de afslag van hole 4 is terug in zijn oorspronkelijke staat. De rough tussen fairway en vijver is gemaaid en de rode paaltjes staan weer strak langs de grens van het water. Petje af voor greenkeepers Peter en Brian, die hiervoor verantwoordelijk zijn.
Meteorologisch is het nu midden winter, maar vandaag hadden we een lenteachtige dag: gewoon heerlijk om te golfen. De resultaten waren navenant. Nog niet zo heel lang geleden maakte Ton Teunissen de overstap van Heren B naar Heren A. Hij lijkt de weg naar een lagere handicap voort te zetten. Waar gaat dat eindigen? En wat te denken van Hans Willemse? Een nieuwe techniek (“balletje iets meer naar links tussen de voeten”) lijkt zijn vruchten af te werpen. Een handicap laag in de 30 ligt in het verschiet.
Heren A | stablefordpunten | exact handicap |
1. Ton Teunissen | 39 | 29,0 |
2. Cees Schalke | 36 | 21,8 |
3. Ad Verhoof | 35 | 29,4 |
Adrie Kmiolek | 35 | 18,9 |
5. Christian Traa | 34 | 19,5 |
Heren B |
||
1. Hans Willemse | 38 | 36,2 |
2. Ilario Borsoi | 31 | 41,3 |
3. Jim Wiegmans | 30 | 33,9 |
4. Herman Rooney | 28 | 30,9 |
5. Ger van der Pluijm | 26 | 31,4 |
9 holes |
||
1. Leo Villevoije | 17 | 43,0 |
2. Michel van der Ven | 16 | 24,1 |
Cees Frijters | 16 | 32,4 |
4. Gerard van Grevenhof | 15 | 39,1 |
5. André Lucas | 14 | 28,6 |
Ber Delpeut | 14 | 32,6 |
De bijzondere verrichtingen:
Verrichting | Geslagen door | Gesponsord door |
NEARY op hole 7 | Cees Frijters | Commissie Herendag |
GREENY op hole 9 | Peter Naus | Commissie Herendag |
GREENY op hole 1 | Cees Schalke | Rob Pijnenburg |
TREENY op hole 8 | Leo Sannen | Theo Jeurissen |
QUATTRO op hole 4 | Christian Traa | Rob Pijnenburg |
Aanmoedigingsprijs | Ruud Kuhlmann |
Birdies werden geslagen door Christian Traa (2x), Cees Frijters, Arie van Empel, Jan Leemans, Adrie Kmiolek, Peter Naus en Cees Schalke.
Herman Rooney