Enkele dagen geleden is de meteorologische herfst begonnen. (1 september)

Gelukkig hebben we daar niets van gemerkt. We hebben eerst negen maanden gemopperd over het natte weer, maar nu hebben we al meer dan twee maanden prachtig golfweer. Ok….soms is het dan weer té warm, maar ze zullen daarboven ook denken: niet zeuren nu!

Het grote voordeel van die lange natte periode is wel dat de baan mooi groen blijft en niet verdort zoals een paar jaar terug.

Kortom: ook vandaag was het weer geweldig om de baan in te mogen, 10 minuutjes parapluutje op, maar verder bleef het droog tot iedereen weer terug was in het clubhuis.

Er zijn vandaag weer mooie scores behaald en er zijn vast een aantal dames die hun handicap nu zien zakken ! Proficiat !

De uitslagen:

Neary: Maike

Greeny: Elly

Birdies: Irene op hole 1, Maike op hole 3 en Brigitte op hole 18.

 

9 holes

1. Nellie B en Ans G met 21 stablefordpunten

2. Hanny, Frankie en Riny met 18 p.

3. Peutje en Nelly D met 16 p.

 

18 holes

1. Tineke en Maike met 40 stablefordpunten

2. Antoinette met 36 p.

3. Birgit met 33 p.

 

Op GC Almeerderhout leefde een zwanenpaar jarenlang gelukkig. Tot het vrouwtje dood ging. Het mannetje zwom sindsdien eenzaam rond in de waterpartijen van de golfclub. Zo zielig! De leden bedachten een oplossing. Elders was ook een zwaan alleen. De greenkeepers hebben dat vrouwtje gevangen en bij het eenzame mannetje op Almeerderhout gezet. De gearrangeerde date was bemoedigend, want de dieren zochten onmiddellijk contact en werden geliefden.

Een soort B&B vol liefde, maar dan anders !

Groetjes,

Brigitte