Het gonsde vanochtend in het clubhuis. Nee geen vliegeninvasie, gelukkig niet: maar de dames hadden de weersvoorspelling gezien voor deze dag en dat beloofde een flinke onweersbui ( met 10 mm regen !!), zo rond een uur of twee. Dus werd er gerekend en men kwam tot de conclusie dat, met een beetje geluk, iedereen nog net droog binnen zou kunnen zijn. Nou, dat is dus helaas niet gelukt !
Het onweer barstte los met zware wind en horizontale regenstriemen, terwijl er nog 3 flights in de baan waren. Zij waren zo verstandig om de wedstrijd meteen te staken en naar het clubhuis te gaan. Door het personeel van het golfcentrum werden handdoeken aangedragen om het ergste nat af te drogen.
Dat werd erg gewaardeerd.
Hierna werd besloten de wedstrijd voor de 18 holes-speelsters af te gelasten. Omdat de 9 holes-speelsters wel allemaal hun wedstrijd hebben kunnen afmaken, zijn hun scores wel ingevoerd.
Ook de greeny op hole 9 is niet mee gerekend, want niet iedereen heeft deze hole (als hole 18) gespeeld.
Vandaag waren geen buggy’s op de baan toegestaan: de foto maakt het wel duidelijk: Jennie aan het vissen op de fairway van hole 5.
UITSLAGEN
Neary: Birgit
Greeny op hole 7, voor de 30+ handicappers: Nel
9 holes:
- Ineke met 18 stablefordpunten
- Nellie B, Marianne en Ans G met 16 p.
- Antoinette met 15 p.
- Hanny met 14 p.
Bij de 18 holes- spelers werden kaarten getrokken om de ballen te verdelen:
- Tineke
- Elly
- Mia
- Birgit
Een wijsheid van de golfkalender:
“Golf is een spel waarbij een bal van drie centimeter doorsnee op een bal van 30.000 km doorsnee wordt gelegd. De bedoeling is de kleine bal te raken, niet de grote.” (John Cunningham)
Helaas heb ik vandaag een paar keer die grote geraakt !
Groetjes,
Brigitte