VERSLAG DAMESDAG 23-04-2024
Het was een frisse morgen toen we vertrokken, maar de vooruitzichten waren prima, dus we hadden er zin in.
Hole 1 niet uit de bunker gekomen, dus niet gescoord. Ach ja, even erin komen…
Maar, helaas de volgende holes waren ook niet om over naar huis te schrijven, voor één van mijn andere flightgenoten en mij, dus er moest nog flink aan gewerkt worden de tweede negen.
Aan de baan kon het niet liggen, die lag er prachtig bij en aan het weer al helemaal niet, zon, weinig wind en zowaar 18 holes geen drup gevallen!! Onderweg zagen we wel de uitgedunde families eend en meerkoet, maar dat is de natuur nou eenmaal. Ieder zoekt en vindt zijn lekkere hapjes aan de waterkant.
Er waren helaas nog slechts 6 dames die 18 holes liepen, maar hopelijk worden dat er weer meer als de NGF-competitie en de vakanties weer voorbij zijn. Dat is wel zo gezellig, anders lopen de enkele deelnemers in de 18-holes wedstrijd wel erg vaak met dezelfde tegenstanders.
DE UITSLAG:
De neary is gewonnen door Sjan van Kaathoven
De greeny door Irene Mutaers
18 HOLES
1e Adri Van Velsen 28 punten
2e Antoinette van den Brink 25 punten
9 HOLES
1e Riny Muller 17 punten
2e Mieke Verbakel 16
3e Ineke Ros 15
4e Hanny Voigt 14
5e Liesbetty Simbolon 13
Tot een volgende keer!!
Marian Dirkse