Verslag Herendag 5 oktober 2022

De Herendag van vandaag begon met het te laat arriveren van deelnemer Jan van Laarhoven. Er was tien minuten te vroeg gestart (wat geen aanbeveling verdient!!), maar toch… Jan was er niet. Wat bleek: toen hij – mooi op tijd – in Udenhout in zijn auto wilde stappen, kwam hij tot de ontdekking dat de straat vóór zijn uitrit was opgebroken door kabelbedrijf DELTA. Helaas had men verzuimd Jan daarvan in kennis te stellen. Na de nodige telefonische contacten werd alsnog de bestrating hersteld en kon Jan op weg. Bij aankomst op de baan werd hij snel met een buggy naar zijn flight gereden en kon hij op hole 2 aansluiten.
Ton Teunissen had een heel ander soort pech. Op de afslag van hole 10 maakte hij een ongelukkige beweging en schoot het in zijn rug, waardoor hij helaas moest afhaken.
De twee uitschieters van de dag kwamen op naam van Peter Naus met 41 en Theo Jeurissen met 39 stablefordpunten.
Han Rozenbrand trakteerde op appeltaart met slagroom vanwege zijn 69e verjaardag. Hij werd op de gebruikelijke wijze muzikaal door het herenkoor gefeliciteerd.
Hieronder de voornaamste resultaten:

Heren A stablefordpunten exact handicap
1. Peter Naus 41 27,3
2. Han Rozenbrand 35 28,2
3. Herman Rooney 33 27,9
4. André van Velsen 32 20,9
     Erik de Roon 32 27,9
Heren B    
1. Theo Jeurissen 39 30,7
2. René Muller 33 35,6
3. André Lucas 31 31,5
4. Jack Deliën 30 37,4
5. Guus van Dijk 28 46,9

De neary werd geslagen door Peter Mauritsz, de greeny B door André Lucas en de greeny voor allen op hole 1 (gesponsord door Han Rozenbrand) door Arie van Empel. Drie deelnemers sloegen een birdie: Sidney van den Berg, Peter Naus en Jan Leemans. Voor de aanmoedigingsprijs waren maar liefst drie gegadigden. Na loting was Ditmer Weertman de gelukkige.

Herman Rooney