Vlaggetjeswedstrijd dinsdag 27 april

Het was een stralende dag om de vlaggetjeswedstrijd te spelen. Dat vond een grote groep leden ook, er waren 45 deelnemers aan de wedstrijd. Het was een plezierige verrassing dat er veel nieuwe leden deelnamen aan de wedstijd. We hopen hen nog vaker te zien tijdens de wedstrijden. Of het komt door de zonneschijn of de feestelijke dag, dat weten we niet, maar er is goed gespeeld. Hieronder volgen de 10 beste deelnemers. Omdat de wedstrijd over 9 holes gespeeld is en er verschillende deelnemers nog slagen over hadden, is de uitslag het aantal slagen dat de deelnemers over hadden.

1.    Bert Passon -8
2.    Madeleine de Ruiter -5
3.    Paul Haers -3
–     Leontine Lobach -3
–     Karin van der Heijden -3
6.    Birgit van Erp -2
7.     Irene Mutsaers -1
8.    Marian Witlox -1
10.  Ditmer Weertman
–     Tineke Kool