Vanwege de finaledag van de Wintercompetitie op zaterdag 29 februari as. wordt de traditioneel  op zaterdag te spelen Rabbitwedstrijd een dag later, en dus op zondag 1 maart, gespeeld. De door het Golfcentrum gehouden wedstrijden, onder leiding van Maike van Hengel en Robbert Diepen, worden ondersteund door een aantal mentoren afkomstig uit onze vereniging. Het aantal mentoren is aan de krappe kant. Wie zich graag wil aanmelden voor dit team kan zich wenden tot Maike van Hengel (m.van.hengel62@gmail.com). De Rabbitwedstrijden hebben als doel beginnende golfers (van handicap 37 tot baanpermissie) wegwijs te maken in de grote baan. De nadruk ligt op veiligheid, etiquette en golfregels en zeker niet op de speltechniek van de deelnemers. In de winterversies en in de laatste wedstrijd speelt de mentor zelf mee, in alle andere gevallen loopt hij mee met de hem toegewezen flight. Het Golfcentrum waardeert de inzet van de mentoren met een consumptiemuntje per keer en een afsluitend etentje met de spelers aan het eind van het seizoen. Overal waar in de voorgaande tekst mentor/hij/hem gebezigd is, mag natuurlijk ook mentrix/zij/haar gelezen worden!